Hakkımızıda

Hakkımızıda

by admin

Ece Danışmanlık Firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübesi ile Hasta Bakıcı,yaşlı bakıcı,bebek bakıcı,refakat işleri, özel şoför gibi konularda uzmanlaşmış bir firmadır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Tüm bunların sonucunda Ece Danışmanlık tescilli markası; sektörünün güvenilir ve seçkin firmaları arasında yerini almıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ece Danışmanlık, kurumlar ile oluşturduğu iş birliğinin sürekli hale gelmesi amacından hareketle birtakım kalite unsurlarını çalışma prensibi olarak kabul etmiştir.

Bu unsurlar;

  • Mevcut durumu korumak ile yetinmeyip sunulan hizmetlerde sürekli gelişimi temel ilke olarak benimsemek,
  • Sürekli eğitim faaliyetleri ile insan kaynağının nitelik seviyesini yükseltmek,
  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
  • Çalışma yöntemi ile güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.