News

Evde Bakım Hizmeti

by admin admin 3 yorum

Evde Bakım Hizmeti  Kendi kendine bir hayat süremeyecek olan ve yakınları olmayan ya da yakınları tarafından bakılamayan insanlar dışarıdan medikal destek alırlar. Ece Danışmanlık gibi evde hasta bakımı konusunda uzman kuruluşlar aracılığıyla bu insanlar hayatını daha kolay sürdürmektedir.

Ece Danışmanlık Yaşlı Bakıcı Hizmetleri

Hemşire Hizmeti Uygulamaları Nelerdir?

by admin admin Yorum yapılmamış

Evde hemşire hizmeti hasta ihtiyaçlarını, bakım gereksinimlerini saptar, planlar ve tüm hemşirelik girişimlerini uygular.
Hizmetlerimiz ihtiyaca göre 8 /12 /24 saat, uzun dönem ve / ve ya düzenli hemşire viziteleri şeklinde gerçekleştirilebilir.
Hemşirelik Hizmetleri:
 İlaç Uygulamaları
Enjeksiyon
Serum Takma / Çıkarma
 Sonda ve Katater Uygulamaları
 Kan Alma
 Pansuman ve Yara Bakımı
İnfüzyon Uygulamaları
Ece Danışmanlık Hasta Bakım Hizmetleri
Hemşirelik hizmetleri gerektiğinde hastane ve/ve ya diğer kurumlarda da verilmektedir.
Evde hemşire hizmeti aynı zamanda:
Hastanın gereksinimlerini belirleyerek bakım planını oluşturur.
Hastanın tedavisini gözlemleyerek sonuçları ekibin diğer üyelerine aktarıp, geri bildirim ile bunu izler.
Günlük yaşam aktivitelerinde bağımlılık düzeylerini belirleyip hastanın olabildiğince katılımı ile aktif olmasını sağlar.
Medikal ekipman konusunda aile ve hastayı bilgilendirip, yönlendirir.

Ece danışmanlık hasta bakıcı

Oyun Ablası

by admin admin Yorum yapılmamış

Ece Danışmanlık profesyonel insan kaynakları ekibi ile yüz yüze görüştüğü yüzlerce kişiye ulaşan aday portföyü ve kariyer sitelerinin sınırsız aday havuzlarını kullanarak her türlü personel ihtiyacınıza kısa sürede çözüm sunabilmektedir. Ailelerin ve firmaların ihtiyacı olan her türlü güncel bilgi ve hizmetle buluşturan sektörün önde gelen markalarından biridir.
Ece Danışmanlık internet sitemiz aracılığıyla firmamıza bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, ev öğretmeni, hasta bakıcısı, hemşire, bebek hemşiresi, yoğun bakım hemşiresi, yaşlı bakıcısı, evişi temizlik personeli, oyun ablası ve diğer birçok pozisyonda eleman talebinizi bize iletebilirsiniz.
Kurumsal müşterilere ve her türlü KOBİ için aşçı, ön muhasebe elemanı, sekreter, üst düzey yönetici asistanı, özel şoför, işyeri hemşiresi gibi pozisyonlarınız için personel seçimini güvenilir şekilde bize bırakabilirsiniz.